B220+LRX24-MFT
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
B220+LRX24-MFT
Adding to cart… The item has been added
Pattern :
2-way
Cv :
14
Body Pressure Rating :
600 psi
Flow characteristic {Tools} :
Equal percentage
End Fitting :
Internal thread
Valve Size :
0.75" [20]
Voltage AC/DC :
AC/DC 24 V
Power Consumption (Running) :
2.5 W
Power Consumption (Holding) :
1.2 W