G332B-M+SVKB24-MFT
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
G332B-M+SVKB24-MFT
Adding to cart… The item has been added
ANSI Class :
250
Pattern :
3-way
Cv :
20
End Fitting :
Internal thread
Trim :
Bronze
Valve Size :
1.25" [32]
Voltage AC/DC :
AC/DC 24 V
Power Consumption (Running) :
3 W
Power Consumption (Holding) :
2 W